#1 2010-12-22 15:12:49

Malak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 28
Punktów :   

Taktyki CT

Tu możemy rozważać taktyki do Conter Terorist(obrońców)

Offline

 

#2 2010-12-23 23:44:59

Malak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 28
Punktów :   

Re: Taktyki CT

Rozważałem nad taktyką do CT i nie chciało mi się rozmyślać a więc zrobię plagiat

http://www.youtube.com/watch?v=qGTLxm17 … re=related

W linku jest schemat ułożenie CT jak widać  1 gracz stoi na bsA patrząc na Galę i od czasu do czasu długą , ale długa na moje jest do odwrócenia uwagi dzięki której TT mogą ropierduchać nas Galą kiedy 1 gracz będzie ogarniał długą.

2 z kolei patrzy na dół sprawdzając czy aby nie wbijają prze dół również patrząc , cze nie idą długo i spągląda na Galę.

3 stoi na bsB za skrzyniami przy okienku wątpię czy by przeszli przez okno gdyż jeden z graczy stoi chroniąc dół.

4 . 5 będą w "trupie" jeden blisko wejścia a drugi przy schodkach. Osoba przy drzwiach będzie chroniła dostępu do Gali.
A ta przy schodkach będzie po prostu chroniła schodów , lecz wątpię czy pójdą schodkami bo jak już to pójdą na bsB.

Oczywiście sama taktyka nie wystarczy trzeba szybko walnąć heada. Nie zapominajcie również o granatach fleshe i HE  , są bardzo ważne by zdezoriętować przeciwnika.

Offline

 

#3 2010-12-25 10:16:50

Grand

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Taktyki CT

Ostatnia taktyka opisana jest dla CT i opisane są w niej pozycje dla CT, które mają zająć i pilnować BS'ów:

Trzech Antyterrorystów idzie na lewo czyli na BS A, a dwóch na prawo czyli na BS B. Dwóch CT'ków ukrywa się za skrzynkami i pilnują długiej. Jeśli coś usłyszą to rzucają Flesha i wyskakują. Trzeci "cetek" który znajduje się na BS A, skraca Gale i czeka tam na nadchodzących Terorystów.
Tych dwóch co poszli na BS B zajmują następujące pozycje:
jeden pilnuje wejścia na BombSite B od strony Środka a drugi pilnuje od strony Trupiarni. Mozna ewentualnie zastosować takie coś, że jeden CT podsadza drugiego na skrzynke (tuż przy wejściu na BS B od strony Trupy a drugi chowa się za skrzynką ale przed drzwiami.

Mam nadzieję, że niektórym pomoga te taktyki w sparach i w meczach klanowych) pozdro all

Ostatnio edytowany przez Grand (2010-12-25 10:49:07)


CS jest Bogiem ,M4 Nalogiem, HeadShot zabawą a SkiLL Podstawą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgraja.pun.pl www.metinboty.pun.pl www.krwawi.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl